Ragn-Sells muutis 1. juunist konteinerite rendi- ja müügihindu soodsamaks

AS Ragn-Sells muutis 1. juunist jäätmekonteinerite rendi- ja müügihindu.

AS Ragn-Sells alustas korraldatud jäätmeveo raames olmejäätmete, paberi ja kartongi, biolagunevate jäätmete ja suurjäätmete veoteenuse osutamist Saue vallas 1. mail 2020.

Uued jäätmeveo teenustasud hakkasid ühinemiseelse Saue valla ja Saue linna territooriumil kehtima 1. maist 2020.

Ühinemiseelse Kernu ja Nissi valla territooriumil hakkavad need kehtima alates 1. aprillist 2021, sinnani osutab neis piirkondades teenust MTÜ Jäätmehalduskeskus tänaste hindadega.

Saue valla elanikule on oluline teada, et 1. maist on jäätmekonteineri rent tasuline, varasemal lepinguperioodil konteineri rendi eest tasuma ei pidanud.

Rendikonteinerist on võimalik loobuda ja endale isiklik soetada - osta see ehituspoest või jäätmevedajalt.

Mahutite paigaldamine, äratoomine ja vahetamine on ühinemiseelses Saue linnas ja vallas tasuta kuni 31. oktoobrini 2020 (ühinemiseelses Nissi ja Kernu vallas kuni 30.09.2021). Seejärel rakendub hind vastavalt hinnakirjale.

Kui Ragn-Sellsi rendikonteinerist loobuda või see näiteks väiksema vastu välja vahetada, sest prügi sorteerides selle kogus väheneb, tuleb teada, et lisandub konteineri tühjendamise ja pesemise tasu. Kui te aga konteineri ise olete tühjendanud, näiteks poest ostetusse, ja vana konteineri puhtaks pesnud, siis neid kulutusi ei ole.

Hinnakiri