Asfalteerimistööd juuli lõpus Saue linnas ja Laagris

RIAB Teedeehitus OÜ teostab juuli lõpus amortiseerunud katetega teede renoveerimistöid Saue linnas ja Laagri alevikus.

Esmaspäeval, 27. juulil, on liiklusele suletud Vana-Keila mnt alates Olerexi ristmikust 500 meetri pikkusel lõigul, kus esmalt freesitakse vana katendit. Samal päeval toimub ka uue asfaldi paigaldus.

Teisipäeval, 28. juulil, on liiklus häiritud Tule tänaval alates Olerexi tanklast ringteega külgneval lõigul. Liiklust reguleeritakse vajadusel, kuid liiklemiseks tuleb varuda lisaaega.

Kolmapäeval, 29. juulil, toimuvad teetööd Paju tänaval ja Tule 12-18 korteriühistutega külgneval teelõigul.

Neljapäeval, 30. juulil, toimuvad teetööd Laagris Männimetsa teel Laagri lasteaia juures.

Palume neid kohti võimalusel vältida. Kui on vaja seal liigelda, siis varuge aega, järgige liikluskorraldust ja reguleerijate korraldusi!