Infopäev uutest võimalustest tööturule jõudmisel

Infopäev toimub projekti „Kõrgtehnoloogiliste rakenduste võimalused vähenenud töövõimega inimestele tööturul" osana 30. oktoobril kell 10.30-13.30 Saku mõisas.

Projekti eesmärk on kaardistada ning viia omavahel kokku Saku ja Saue valla töötajaid vajavad  ettevõtted ning vähenenud töövõimega inimesed, tutvustada ettevõtetele kõrgtehnoloogilisi rakendusvõimalusi, mis aitaks luua töökohti tööturult eemale jäänud inimestele, näiteks kaugtöökohtade loomine, mis võimaldaks töötada kodus, aga ka töökohtade kohandamine jms.

Osalema on oodatud ettevõtete esindajad, tööotsijad (sh erivajaduse ja terviseprobleemidega), kohalike omavalitsuste esindajad, erivajadusega inimesi koondavad organisatsioonid ja teised huvitatud. Infopäev sisaldab kohvipausi ja lõunat.

Projekti tulemusena koondub info sihtgruppi kuuluvate inimeste ja tööjõudu vajavate tööstusettevõtete kohta, et aidata luua mõlema osapoole vajadustele vastavaid uusi töökohti ning korraldada laiemas mahus töökohapõhist õpet.

Projekt on rahastatud Euroopa Sotsiaalfondist, seda viivad läbi ImeccNet MTÜ, Valgamaa Kutseõppekeskus ja Saku Sofi Lastekeskus MTÜ.

Infopäevale registreerimine sofilastekeskus@gmail.com. Küsimuste korral helistage 5665 9301

Marju Tulva
Projektijuht