« Tagasi

Inglipuul ootab täitmist 25 Saue valla lapse jõulusoov

Taaskord on lähenemas aeg, mil laste südamed põksuvad üha tugevamini saabuvate pühade ja jõuluvana kingikoti ootuses. Kuid meie hulgas on ka neid lapsi, kel ühel või teisel põhjusel soovitud kink võib unistuseks jäädagi.
 
Just nende laste silmadesse rõõmu toomiseks on Maxima ja Eesti Lasterikaste Perede Liit kogunud üle Eesti kokku 1905 lapse kingisoovid - neist 25 Saue vallas -, mille täitmisel saab kaasa lüüa igaüks.
 
Saue vallavalitsuse abil kogusime kokku nende laste soovid, kelle peredele oleks väga suureks abiks, kui jõulurõõmu aitavad tuua hoolivad kodukandi elanikud.
 
Selleks on Saue Maximasse 11. novembrist kuni 8. detsembrini püstitatud Inglipuu siinsete laste jõuluunistustega.
Igal Inglipuu sedelil on kirjas lapse nimi, tema vanus ja kingisoov. Inglipuu patrooni Gerli Padari sõnul on mitmed jõulusoovid sageli hästi praktilised, näiteks joonistamiskomplekt, sportimistarbed või hooajalised riided. „Saue valla laste seas on kõige oodatumad erinevad lauamängud," kirjeldas Padar.
 
Tänavuse, järjekorras juba 11. Inglipuu heategevusliku kampaania teeb eriliseks, et kõrvuti kohalike omavalitsuste abil välja selgitatud kingisoovidega on partneriks ka Eesti Lasterikaste Perede Liit. Seeläbi lisandub kingisaajate hulka kokku 500 suurest perest pärit last, kes kõik samuti endale ingli saavad. 
 
„Meie eesmärk on, et juba jõuludeks on Eestis heade inimeste abil kokku pea 2000 last, kelle rõõmsad silmad ja nobedad näpud õhinaga Inglite tehtud kingitusi avada saavad," lausus Gerli Padar.
 
Kõiki südamlikke Eesti inimesi head tegema kutsuva Gerli sõnul saavad nii sauelased kui kõik eestimaalased leida südamele ja rahakotile sobiva kingisoovi, millega muuta ühe lapse jõulud õnnelikumaks ja säravamaks. 
 
Kingikampaanias osalemiseks tuleb valida kaupluses asuvalt Inglipuult lapse jõuluunistus. Ostetud kingituse võib pakkimata kujul jätta poe infoletti või kassasse. Samuti võib Inglipuul olevaid kinke osta mujalt.
 
Lisaks võib soovitud kingi ise valmistada ja tuua selle samasse Maxima poodi, kust kingisoov võetud. Saue valla lähipiirkonnas saab kingisoove täita ka erinevates Nõmme, Mustamäe ja Haabersti kauplustes. 
 
Kõikide Inglipuude asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.
 
Maxima