Kui unistustest on puudu vaid üks sõit

Sageli pärsib noorte teotahet ja innukust kogu kaasnev logistika ning selle hind: kust saada sobiv transpordivahend, et sõita näiteks võistlema või esinema teise linna või lausa piiri taha? Kui ka juht on olemas, on rent ikka kallis ja see teeb mistahes kollektiiviga seiklemise keeruliseks. Kuid ei tasu heita meelt: on olemas City Motors, mis sõitudeks vajaliku transpordivahendiga appi tuleb, et ükski äge käik ei jääks käimata.
 
 
City Motorsi esindaja sõnul on nad aastate jooksul saanud palju päringuid palvega toetada transpordivahendiga erinevaid ettevõtmisi. 2015. aastal kevadel alustaski City Motors toetusprojektiga, mis võimaldab tasuta kasutada Renault Trafic väikebussi ehk City Sponsorbussi.
 
Sponsorbuss veereb sellest ajast peale, viies kümneid ja kümneid kollektiive igal aastal unistustele lähemale. Näiteks Kristjan Pajusalu maadlusnoored, kes hiljuti võistlustel naasid, tõdesid, et lisaks mugavusele üllatas neid, kui ökonoomne Sponsorbuss oli.
 
Sponsorbussi on kasutama oodatud laste- ja noorte kultuurikollektiivid, spordimeeskonnad ja paljud teised rühmad, kel on plaanis pikemaid ja lühemaid sõite kas Eestis või kaugemal, mis muidu ehk puuduva transpordivahendi taha jääks.
 
Kuidas see käib?
Et võimalikult paljud bussist rõõmu saaksid, on tasuta kasutamise esimene reegel lihtne – kuni kolm päeva korraga ja ühe kollektiivi kohta kaks korda aastas. 
 
Bussi broneerimine on samuti lihtne. Kõigepealt tuleb saata e-kiri sponsorbuss@citymotors.ee koos lühikese kirjeldusega, kus on kirjas miks, millal ja mida tegema või saavutama sõidetakse.
 
Kui buss on soovitud ajal vaba, saadab firma omapoolse kinnituse ja jääbki üle oodata sõidupäeva, mil tellijapoolne bussijuht sõidukile kokkulepitud ajal järgi läheb, et kõik soovijad unistuste poole sõidutada!
 
Lisainfo: www.citymotors.ee.