Millised on meie valla kaunid kodud?

Taas kord on kõigil Saue valla elanikel ja kohalikel ettevõtetel 31. maini võimalus esitada kandidaate kauni kodu konkursile.
 
Konkursi „Kaunis kodu" eesmärk on tõsta esile neid inimesi, kes oma kodu ümbrust kaunistades väärtustavad ilu ja elukeskkonda.
 
Soovime kujundada inimeste suhtumist sellesse, mis meid ümbritseb, ning populariseerida esteetilise elukeskkonna rajamist.
 
Kaunilt ehitud aiad ja korrastatud koduümbrused rõõmustavad möödujate silma ning muudavad seeläbi kogu valla kaunimaks.
 
Tegu võib olla eramu, korterelamu, ettevõtte või ühiskondliku hoonega, mis on oskuslikult hooldatud ja seeläbi loodud kaunis elukeskkond. 
 
Konkursi kategooriad
  • maakodud hajaasustuses
  • linnakodud tiheasustuses
  • kortermajad
  • ühiskondlikud hooned ja ettevõtted
 
Kauni kodu konkursi tulemusena kuulutatakse välja kolm kaunimat maakodu (hajaasustus) ja linnakodu (tiheasustus), parim kortermaja ja parim ühiskondlik hoone või ettevõte.
 
Võitjaid autasustatakse vallavalitsuse tänukirja, meene ja rahalise preemiaga ning esitatakse nende nõusolekul Harjumaa maakondlikule konkursile. „Harjumaa kaunis kodu".
 
Loodame, et kauni kodu konkurss saab ilusaks traditsiooniks, kus tõstame esile vallas südamega hooldatud kinnistuid ning tunnustame nende tublisid omanikke.
 
Täpsemat info kauni kodu konkursi kohta küsi
  • heakorra spetsialist Marju Norvik, tel 515 6878
  • avaliku ruumi spetsialist Miia Kraun, tel 5309 9202
 
 
Ettepanekuid kaunite kodude kohta ootame hiljemalt 31. maini e-posti aadressile info@sauevald.ee.
 
Fotol Saue linna viimase kauni kodu konkursi võitja aastal 2017 Maastiku 12. Foto: Sirje Piirsoo