Mis on Saue valla aasta tegu? Hääletus lõpeb 31. jaanuaril

Tunnustus „Saue valla aasta tegu" antakse Saue vallaga seotud isikule, ettevõttele või kollektiivile, kelle eestvedamisel on vallas toimunud ettevõtmine või sündmus, mis aasta jooksul on vallale ja elanikele olnud olulise tähtsusega ning mis on positiivselt mõjutanud valla arengut ja tuntust.

Sel aastal esitasid meie valla elanikud konkursile 11 ettevõtmist.

Aasta teo kandidaadid
  • Laagri noortetoa avamine
  • Saue-Topi vaheline ühendustee
  • Muinastulede öö teatetants augustis
  • Projekt „Matkates kodukanti avastama" kevadel
  • Saue toidujagamiskapp
  • Fotoprojekt „Kangelased" ja seenioride inspiratsioonipäev
  • Rakett69 õpihuvilaagrid valla erinevates piirkondades: Sauel, Laagris, Riisiperes, Turbas, Laitses
  • Laagri perearstikeskuse tegevus koroonaajal
  • Kernu tenniseväljaku rajamine
  • Saue linna asumiseltsi heategevuslik kampaania „Jõulurõõm" – toidupakid 35-le Saue valla perele
  • Uute poodide avamine Laagri piirkonnas (Maxima ja Veskimöldre keskus

Tiitlile „Saue valla aasta tegu 2021" kandideerib 11 ettevõtmist, mille poolt on võimalik kuni 31. jaanuarini hääletada, et leida nende seast see üks ja ainus, see kõige-kõige väärilisem.

Hääle saab anda vaid ühele kandidaadile.

Hääletada saab siin, valla FB lehel ja raamatukogudes.

Võitja kuulutatakse välja veebruaris, kui Saue vald tähistab pidulikult Eesti Vabariigi sünnipäeva.

11 kandidaati on Sinu ees. Vali Sulle meeldinud ettevõtmine ja hääleta!

NB! Isikuandmete vastutav töötleja on Saue Vallavalitsus. Elektroonselt küsitlusele vastamisel salvestatakse teie arvuti IP-aadress, et vältida mitmekordset hääletamist. IP-aadressi me ei säilita, vaid kustutame küsitluse lõppemisele järgneval päeval.

Hääletus lõpeb 31. jaanuaril.