Pääsküla jõe truubi ehituse teine etapp sulgeb Nõlvaku peatuse linnast väljuval suunal

II etapp 12. - 18. detsember

Pääsküla jõe truubi ehituse teise etapi ajal, 12.-18. detsembril on suletud Pärnu maantee Tallinnast väljuv suund lõigus Vana-Pääsküla maaliinide bussipeatusest kuni Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmikuni.

Bussiga liiklejatele on oluline teada, et truubiehituse teise etapi ajal on Nõlvaku peatus linnast väljuval suunal suletud. Bussiliinid 18, 18a, 113, 119, 163, 191, 256 ja 53 peatuvad Sillaotsa peatuses Selveri ees, mille juurest on Veskitammi uute tunnelite ristumiskohani 250 meetrit.

Linnast väljuval suunal peatub Nõlvaku peatuses vaid bussiliin 27.

Nii et 12.-18. detsembril tuleb bussiga linna poolt tulles väljuda Sillaotsa peatuses Selveri ees. Juhul kui see ununeb, saab bussist väljuda teisel pool Pärnu maateed Nõlvaku peatuses, kui buss on tagasipöörde teinud ja suundub Tallinnasse tagasi. Keskusepoolsele küljele tagasi pääseb läbi tunneli.

Kui tahta sõita Laagri keskusest linna poole, tuleb liikuda läbi tunneli Pärnu maantee Nõlvaku piirkonna poolsele (idapoolsele) küljele ja minna bussile tavapärasest Nõlvaku peatusest.

Truubiehituse teise etapi ajal on suletud Pärnu maantee Tallinnast väljuv suund lõigus Vana-Pääsküla maaliinide bussipeatusest kuni Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmikuni linnast. Liiklusele on tagatud 1+1 lahendus linna siseneval suunal.

Linnast väljuvad sõidukid ümberreastuvad vastassuunda Vana-Pääsküla maakonnaliinide
bussipeatuse juures ja ümberreastuvad õigesse sõidusuuna tagasi Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmiku juures.

Hommikusel tipptunnil kell 7.30-9.00 ja õhtusel tipptunnil kell 15.30-18.30 lülitatakse Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmikul foorid kollasele vilkuvale režiimile ja ristmikku reguleerivad reguleerijad.

Harkusse ja Laagri keskusesse pääsemiseks tuleb sooritada parempööre Seljaku tänava ja Pärnu maantee ristmikul. Seljaku tänava väljasõidul muudetakse sõiduradade ja suundade lahendust.