« Tagasi

Laululapse konkursi lõppkontsert on 2. aprillil Haiba rahvamajas

Sel aastal olid Saue valla laululapse konkursi eelvoorud 25. märtsil Laagri kultuurikeskuses ja 26. märtsil Riisipere kultuurimajas. Konkursist võttis osa 79 lauljat, laule oli erinevaid: tuttavaid, tundmatuid, lihtsamaid ja keerulisemaid seadeid.
 
Lauljaid hindas kolmeliikmeline žürii, mille koosseisu kuulusid muusikaõpetaja Kerli Mitt, laulja ja muusikaõpetaja Aile Alveus-Krautmann ning tuntud koorijuht Toomas Voll.
 
„Saue valla laululapsed esinesid väga julgelt ja ilmekalt. Õpetajad on oma õpilased väga hästi ettevalmistanud ja ka repertuaar oli põnev ning uuenduslik," kiitis žürii liige Aile Alveus-Krautmann.
 
Eelvoorudest pääses Harjumaa laululapse konkursile ja Saue valla laululapse lõppkontserdile igast vanuserühmast neli paremat, kokku seega 24 laululast.
 
Meie laululapse lõppkontserdil paremusjärjekorda enam ei valita, kontsert on mõeldud ennekõike selleks, et anda lauljale võimalus esineda koos professionaalse bändiga veel kord enne Harjumaa laululapse konkurssi publiku ees. 
 
„Saue vald on Harjumaa lõppvõistlusel suurepäraselt esindatud," arvas žürii liige Aile.
 
Kõik on teretulnud nautima laululapse lõppkontserti 2. aprillil kell 10 Haiba rahvamajas.

Žürii otsusel lõppvooru jõudnud juhuslikus järjekorras

3-4-aastased 
  • Mariel Meierau, õpetaja Linda Kardna
  • Julius Turi, õpetaja Mari-Liis Simovart
  • Karoliina Kalvet, õpetaja Elviira Alamaa
  • Roosi Viitamees, õpetaja Mari-Liis Simovart
3-4-aastaste eripreemiad
  • Kelli Maajärv, õpetaja Anne-Mai Runno
  • Olivia Paabo, õpetaja Linda Kardna
  • Arabella Venski, õpetaja Anne-Mai Runno
 
5-6-aastased
  • Isabella Aben, õpetaja Elviira Alamaa
  • Keira Hendre, õpetaja Elviira Alamaa
  • Simona Liiv, õpetaja Piret Puusta
  • Ruudu Turi, õpetaja Karina Looveer
5-6-aastaste eripreemiad
  • Rasmus Linnard, õpetaja Anne-Mai Runno
  • Emma-Mai Espenberg, õpetaja Mari-Liis Simovart
  • Arabella Suursalu, õpetaja Anne-Mai Runno
  • Kertu Vahar, õpetaja Mari-Liis Simovart
 
7-9-aastased
  • Liam Younes Hussar, õpetaja Lia Trummer
  • Lisete Linask, õpetaja Piret Puusta
  • Alice Siitam, õpetaja Linda Kardna
  • Tobias Tark, õpetaja Kelli Uustani
7-9-aastaste eripreemiad
  • Simona-Sandra Vaiknurme, õpetaja Anne Adams
  • Trevor Tambu, õpetaja Elviira Alamaa
  • Maiko Orgla, õpetaja Elviira Alamaa
  • Agatha Tinits, õpetaja Ulvi Kanter 
 
10-12-aastased
  • Georg Kalvet, õpetaja Elviira Alamaa
  • Mirell Maripuu, õpetaja Anne Adams
  • Ville Ots, õpetaja Elviira Alamaa
  • Robin Riivik, õpetaja Karina Looveer
10-12-aastaste eripreemiad
  • Marion Kaljuste, õpetaja Piret Puusta
  • Kristjan Strastin, õpetaja Elviira Alamaa
  • Loore Teinbas, õpetaja Jaanika Kuusik
 
13-15-aastased
  • Karoliine Alamaa, õpetaja Elviira Alamaa
  • Karoliina Eerme, õpetaja Grete Põldma
  • Kertu Madelene Ladva, õpetaja Grete Põldma
  • Delia Tammin, õpetaja Grete Põldma
 
16-19-aastased
  • Kristiina Kaunismaa, õpetaja Eleri-Kristel Kuimet
  • Eliise Kiisler, õpetaja Grete Põldma
  • Tuule Mari Kuningas, õpetaja Grete Põldma
  • Indra Lohk, õpetaja Grete Põldma
16-19-aastaste eripreemiad
  • Daniel Bakler, õpetaja Elviira Alamaa
  • Gitte Mariet Sepp, õpetaja Grete Põldma
  • Priidik Purga, eriti hea klaverisaate eest

Kärt Joanna Stalde

Isabella Aben

Kristiina Kaunismaa

Karoliine Alamaa