Saue valla laululapse konkurss 2020

Saue valla laululapse konkursi eelvoorud toimuvad 27. märtsil Laagri kultuurikeskuses (10-19-aastased) ja 28. märtsil Riisiperes Nissi põhikoolis (3-9-aastased). Lõppvoor on 5. aprillil Saue Gümnaasiumi saalis.

Vanuserühmad Saue valla laululapse konkursil
  • 3-4-aastased
  • 5-6-aastased
  • 7-9-aastased
  • 10-12-aastased
  • 13-15-aastased
  • 16-18-aastased (19, kui õpib veel koolis)

Igast vanuserühmast valib 3-liikmeline žürii kuni viis lauljat, kes pääsevad lõppvooru. Eelvoorudes kohti ei jagata, iga osaleja saab osavõtumeene.

Auhinnalised kohad selguvad lõppvoorus, ka seal hindab lauljaid žürii.

Samuti otsustatakse lõppvooru esinemiste järgi, kes lähevad Saue valda esindama Harjumaa laululapse konkursile, mis toimub 17.-18. aprillil Keila Kultuurikeskuses.

Valla lõppvoorus on võimalus, mitte kohustus, laulda professionaalse bändiga, mille kunstiline juht on pianist Hain Hõlpus.

Saue valla laululapsele registreerumine

Registreerumine lõpeb 12. märtsil kell 24.00.
Laululapse konkursil saavad osaleda kõik soovijad, kelle elukoht rahvastikuregistri järgi on Saue vald. Kõik registreerunud kontrollitakse registrist üle.

Harjumaa laululapse konkursile pääseb Saue vallast neli lauljat ja edasipääsemisel ei arvestata, kas on tegemist poiste või tüdrukutega. Vallasiseselt on meil üks paremus-
järjestus.