Veskimöldre kodukeskus loodab väga suvel uksed avada

Laagrisse kerkinud Veskimöldre kodukeskuse avamine sõltub eelkõige eriolukorra lõppemisest ja sellest, kui kiiresti üürnikud seejärel suudavad sisse kolida ja uksed avada.
 
Keskuses on pinda kokku ligikaudu 2300 m2. Lepingud on sõlminud Coopiga supermarketi osas, lillepoega, apteegiga, veinipoega, ilustuudioga (sh kogupere juuksurid, kosmeetik, massöör, pediküür, maniküür, jumestus), restoraniga (sh restoran ja ürituste saal) ning avatud pindadel hooajaliste kaupade pakkujatega.
 
VM Keskuse juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul vabu pindu enam ei ole, mitmed üürilesoovijad jäid ukse taha ja on planeeritud projekteeritavasse Veskimöldre Elamuskeskuse hoonesse.
 
„Keskus oli tegelikult valmis avamiseks enne jõule, kuid inetu hagi Rimi poolt pani selle seisma, kuigi keskuse arendajal ei ole ühtegi lepingulist suhet Rimiga kunagi olnud. Oli kinnistu eelmisel omanikul," selgitab Veljo Kuusk tagamaid, kinnitades, et väga loodetakse keskust suvel avada.
 
Veskimöldre kodukeskuse ehituse tellija on VM Keskus, ehitaja Nordlin ehitus ja investeeringu suurus kokku on 3,5 miljonit eurot.