Vabad töökohad

Töökoht vallavalitsuses või hallatavas asutuses

Saue Vallavalitsuse tööpakkumised on leitavad läbi cv.ee keskkonna.

Vabad töökohad Saue Vallavalitsuses ja hallatavates asutustes (klõpsa lingil)

Töökoht kodu lähedal - Saue vallas või selle vahetus läheduses

Lugupeetud tööandjad! Teie kuulutust hoitakse valla kodulehel aktiivsena üks kuu, juhul kui te ei teata töötaja leidmisest või ei pikenda kuulutuse avaldamise aega.
 
Lugupeetud töövõtjad! Kui ettevõte on kuu jooksul, mil kuulutust aktiivsena hoitakse, töötaja leidnud ja ei ole sellest teatanud, ei ole võimalik vastutada siinse info aktuaalsuse eest.
 
  • Sauel asuv Santa Maria maitseainete tehas otsib maitseinete pakkijaid. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 8. aprill 2021.
  • AS Sami ambitsioonikassse meeskonda on oodatud painutuspingi operaator, masinate koostaja, CNC trei- ja freesikeskuse HAAS operaator. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 8. aprill 2021.
  • Rimi pakub tööd Saue Supermarketi Rimis. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 8. aprill 2021.
  • Karl Storz pakub tööd koostamisspetsialistile, tootmisosakonna meistrile ja laotöötajale. TÖÖKUULUTUSKuulutus lisatud 8. aprill 2021.
  • Pakkuda tööd ekskavaatorijuhile. Tööpiirkond Tallinn, Harjumaa. Töö on sobilik ka pensionärile.Täpsem info 525 2489. Kuulutus lisatud 8. aprill 2021.
  • Handler OÜ Keila lähistel pakub tööd elektrikilpide montööridele. Vajalik hea tehniline taip, varasem kogemus kilpide monteerijana ja tehniliste jooniste lugemise oskus. Info ja kandideerimine:5358 6353, reelika@handler.eeKuulutus lisatud 8. aprill 2021.
  • Tammetare bistroo otsib oma tiimi: kokka, kellel on kirg toiduvalmistamise vastu, motiveeritud pagar-kondiitrit ja suve hooajaks grillmeistrit. Asume Padisel Lääne-Harju vallas. Huvi korral võta ühendust +372 503 2829 või tammetare@peracto.eeKuulutus lisatud 8. aprill 2021.