Saue vallavolikogu liikmed

Rein Riga, volikogu esimees
(valitud volikokku Erakond Isamaa ja Res Publica Liit nimekirjas)
rein.riga@sauevald.ee, 56677790

Eero Kaljuste, volikogu aseesimees
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas);
5067491 eero.kaljuste@sauevald.ee

Andres Laisk 
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas, volitused peatatud seoses tema valimisega vallavanemaks, asendusliige Risto Kiilberg)

Risto Kiilberg                                                        
(kandideeris volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas);
5111887 risto.kiilberg@sauevald.ee

Kätlin Vau  
(valitud volikokku Valimisliit „Meie Vald" nimekirjas)
katlin.vau@sauevald.ee

Indrek Tiidemann                                                 
(kandideeris volikokku Valimisliit „Meie Vald" nimekirjas);
5069766 indrek.tiidemann@sauevald.ee

  Toomas Artma  
(valitud volikokku Valimisliit „Meie Vald" nimekirjas, volitused peatatud seoses tema kinnitamisega vallavalitsuse liikmeks, asendusliige Indrek Tiidemann)
 

 

Jaanus Kallion  
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas);
53491082 jaanus.kallion@sauevald.ee

Aavo Sõrmus 
(valitud volikokku Valimisliit „Meie Vald" nimekirjas);
6597105 aavo.sormus@sauevald.ee

Raido Ingerainen
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas);
5082456 raido.ingerainen@sauevald.ee

Mati Tartu
(valitud volikokku Eesti Keskerakond nimekirjas);
5072978 mati.tartu@sauevald.ee

Arnold Õispuu
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas);
5047618 arnold.oispuu@sauevald.ee

Kalle Reiter
(valitud volikokku Valimisliit „Meie Vald" nimekirjas);
6796830 kalle.reiter@sauevald.ee

Andre Promet
(valitud volikokku Eesti Reformierakond nimekirjas);
andre.promet@sauevald.ee

Raivo Kokser
(valitud volikokku Erakond Isamaa ja Res Publica Liit nimekirjas)
raivo.kokser@sauevald.ee

Kai Koppel
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas);
kai.koppel@sauevald.ee

Ülle Rondo
(valitud volikokku Valimisliit „Meie Vald" nimekirjas);
5012033 ulle.rondo@sauevald.ee

Ulvi Ingver
(valitud volikokku Sotsiaaldemokraatlik Erakond nimekirjas);
5230474 ulvi.ingver@sauevald.ee

Ahto Oja
(valitud volikokku Saue valla valimisliit „Koostöö" nimekirjas).
5082990 ahto.oja@sauevald.ee