Kiire internetiga on võimalik liituda 3477 aadressil

Eesti Energia tütarettevõte Enefit Connect teatab, et jätkab Saue vallas valguskaablil põhineva kiire interneti võrgu väljaehitamist, liituda on võimalik 3477 aadressil.
 
Laitse külas saab liituda 105 aadressil ja Turba alevikus 608 aadressil kuni 3. augustini ja seejärel uuesti alates 5. detsembrist 2022. Hind 229-249 eurot.
 
Endiselt on võimalik liituda Riisipere alevikus ning Kaasiku, Hüüru, Koppelmaa, Vansi, Laitse ja Kibuna külas eelmise aasta projektiga. Selles piirkonnas on liitumine avatud tähtajatult 2762 aadressile. Hind 249 eurot.
 
Kaasiku külas laiendas Enefit Connect projekti ja lõi liitumisvõimaluse olemasolevatele lisaks veel 107 aadressile. Kuni 17. augustini on liitumistasu 199 eurot ja alates 18. augustist 229 eurot.
 
Enefiti kiire interneti kohta saab rohkem lugeda veebiaadressil www.energia.ee/kiireinternet. Sealsamas on võimalik vaadata, kas teie kodu saab juba täna kiire interneti võrguga liituda, ja sõlmida liitumislepingu.
 
Kui võrgu rajamine ei ole teie aadressile veel plaanis, andke sellest veebilehel kindlasti teada. Mida rohkem on ühest piirkonnast sooviavaldusi, seda suurema tõenäosusega tulevikus sinna võrk välja ehitatakse.
 
Enefit Connect