Saue päevakeskuse raamatuklubil on juubeliaasta

Alguse sai raamatuklubi päevakeskuse ringide vahelisest mälumängust 2015. aastal. Kolmanda koha saanud daamide võimlemisringi võistkonnal koosseisus Kersti Pender, Malle Koppel ja Elina Mägi oli  „auhinnaks" kohustus välja mõelda uus tegevusring.
 
Nii sündiski 17. märtsil 2016. aastal uus klubi. Koos käime üks kord kuus neljapäeviti. Praegune olukord on ka meie tegevusele oma pitseri vajutanud, on tulnud kohtumisi vahele jätta, aga tegutseme siiski. Tavaliselt on meil arutlusel üks raamat, mille keegi meist on läbi lugenud ja tutvustab siis teistele.
 
Ampluaa on lai: romaanid, luuleraamatud, elulooraamatud. Eriti huvitavad on olnud raamatud meie tuntud kirjanikest ja kultuuritegelastest. Oleme külla kutsunud Saue raamatukogu töötajaid, kes on meile tutvustanud uudiskirjandust. Külaskäik raamatukokku oli väga huvitav.
 
Raamatuid ilmub tänapäeval väga palju ja tore, kui keegi juhatab huvitava lugemismaterjali juurde. Kui raamatututvustus tehtud, vestleme ka päevateemadel. Eks meie eakad inimesed soovi ka ümbritseva eluga kursis olla.
 
Viimane klubiüritus oli meil 11. novembril, kuulasime proua Elle referaati Edith Piafist, mida saatsid Piafi suurepärased aegumatud laulud – huvitav oli.
 
Niisiis - elame veel!
 
Elina Mägi