Saue valla laululapse konkursil sai kuulda põnevat ja uuenduslikku repertuaari

Konkursist võttis osa 79 lauljat, laule oli erinevaid: tuttavaid, tundmatuid, lihtsamaid ja keerulisemaid seadeid.

Sel aastal toimusid Saue valla laululapse konkursi eelvoorud 25. märtsil Laagri kultuurikeskuses ja 26. märtsil Riisipere kultuurimajas. Lauljaid hindas kolmeliikmeline žürii, mille koosseisu kuulusid muusikaõpetaja Kerli Mitt, laulja ja muusikaõpetaja Aile Alveus-Krautmann ning tuntud koorijuht ja vokaalpedagoog Toomas Voll.

„Saue valla laululapsed esinesid väga julgelt ja ilmekalt. Õpetajad on oma õpilased väga hästi ettevalmistanud ning ka repertuaar oli põnev ja uuenduslik," kiitis žürii liige Aile Alveus-Krautmann.

Eelvoorudest pääses Harjumaa laululapse konkursile ja Saue valla laululapse lõppkontserdile igast vanuserühmast neli paremat, kokku 24 laululast. Saue valla laululapse lõppkontserdil paremusjärjekorda enam ei valita, kontsert on mõeldud ennekõike selleks, et anda lauljale võimalus esineda koos professionaalse bändiga ning samuti on neil võimalus enne Harjumaa laululapse konkurssi saada veel üks esinemisvõimalus publiku ees. „Saue vald on Harjumaa lõppvõistlusel suurepäraselt esindatud," arvas žürii liige Aile.

Eelvoorust otsustati edasi lõppvooru saata (nimed juhuslikus järjekorras):

3-4-aastased

Mariel Meierau, õp Linda Kardna

Julius Turi, õp Mari-Liis Simovart

Karoliina Kalvet, õp Elviira Alamaa

Roosi Viitamees, õp Mari-Liis Simovart

3-4-aastaste eripreemiad:

Kelli Maajärv, õp Anne-Mai Runno

Olivia Paabo, õp Linda Kardna

Arabella Venski, õp Anne-Mai Runno

5-6-aastased

Isabella Aben, õp Elviira Alamaa
Keira Hendre, õp Elviira Alamaa

Simona Liiv, õp Piret Puusta

Ruudu Turi, õp Karina Looveer

5-6-aastaste eripreemiad:

Rasmus Linnard, õp Anne-Mai Runno

Emma-Mai Espenberg, õp Mari-Liis Simovart

Arabella Suursalu, õp Anne-Mai Runno

Kertu Vahar, õp Mari-Liis Simovart

7-9-aastased

Liam Younes Hussar, õp Lia Trummer

Lisete Linask, õp Piret Puusta
Alice Siitam, õp Linda Kardna

Tobias Tark, õp Kelli Uustani

7-9-aastaste eripreemiad:

Simona-Sandra Vaiknurme, õp Anne Adams

Trevor Tambu, õp Elviira Alamaa

Maiko Orgla, õp Elviira Alamaa

Agatha Tinits, õp Ulvi Kanter

10-12-aastased

Georg Kalvet, õp Elviira Alamaa

Mirell Maripuu, õp Anne Adams

Ville Ots, õp Elviira Alamaa

Robin Riivik, õp Karina Looveer

 

10-12-aastaste eripreemiad:

Marion Kaljuste, õp Piret Puusta

Kristjan Strastin, õp Elviira Alamaa

Loore Teinbas, õp Jaanika Kuusik

13-15-aastased

Karoliine Alamaa, õp Elviira Alamaa

Karoliina Eerme, õp Grete Põldma

Kertu Madelene Ladva, õp Grete Põldma

Delia Tammin, õp Grete Põldma

16-19-aastased

Kristiina Kaunismaa, õp Eleri - Kristel Kuimet

Eliise Kiisler, õp Grete Põldma

Tuule Mari Kuningas, õp Grete Põldma

Indra Lohk, õp Grete Põldma

16-19-aastaste eripreemiad:

Daniel Bakler, õp Elviira Alamaa

Gitte Mariet Sepp, õp Grete Põldma

Priidik Purga, eriti hea klaverisaate eest

 

   Kärt Joanna Stalde Saue kultuuri- ja huvikeskuse reklaami- ja kultuurijuht