Raamatukogud

 

Saue Linna Raamatukogu

Juhataja: Marika Salu
Aadress: Nurmesalu 9, Saue linn 76505, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 659 6682
E-post: sauelinn@saueraamatukogud.ee
Kodulehekülg: www.saueraamatukogud.ee
Lahtiolekuajad: E-R kell 10-18
  L kell 10-17
Raamatuid saab tagastada tagastuskasti.
   

Saue Vallaraamatukogu

Direktor: Lia Nirk
Aadress:  Veskitammi 4, Laagri alevik 76401, Saue vald, Harjumaa
Telefon. 679 6869, laenutus; 651 0212, direktor
E-post: laagri@saueraamatukogud.ee
Facebook:
Lahtiolekuajad: E, T, N kell 10-18
  K 10-19
  R 10-17; 19.-21.04 suletud
  L 10-13; suvekuudel laupäeviti suletud
Raamatuid saab tagastada tagastuskasti.
   

Turba Raamatukogu

Direktor: Elen Turi
Aadress: Tööstuse 29, Turba 76201, Saue vald, Hrjumaa
Telefon: 673 5352, 5560 0352
E-post: turba@saueraamatukogud.ee
Kodulehekülg: www.turbarmtk.weebly.com
Lahtiolekuajad: E, K, N, R kell 11-17
  T kell 11-19
Iga kuu viimasel reedel suletud - sisetööpäev.
Iga kuu viimasel laupäeval avatud 11-15.
   

Riisipere Raamatukogu

Juhataja: Maie Sepp
Aadress: Nissi tee 53c, Riisipere 76202, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 608 7195
E-post: riisipere@saueraamatukogud.ee
Lahtiolekuajad: T, K, N kell 11-18
  R, L kell 11-16
   

Ääsmäe Raamatukogu

Direktor: Liia Kiibus
  liia.kiibus@saueraamatukogud.ee
Raamatukoguhoidjad: Eve Kaldmaa, Eve Saarts
Aadress: Kasesalu 16, Ääsmäe küla 76402, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 608 6241
E-post: aasmae@saueraamatukogud.ee
Lahtiolekuajad: E, T, N, R kell 10-18
  K kell 10-20
  L kell 10-15
   

Kernu Raamatukogu

Aadress:  Pargi tee 1, Haiba küla 76301, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 679 0357
E-post: kernu@saueraamatukogud.ee
Kodulehekülg: www.kernuraamatukogu.weebly.com
Lahtiolekuajad: E, N kell 9.30-16
  Iga kuu täisnädala 1. ja 3. laupäeval kell 10.30 -16
   

Ruila Raamatukogu

Direktor: Eve  Šamotailo
Aadress: Ruila küla, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 607 8723
E-post: ruila@saueraamatukogud.ee
Kodulehekülg: http://ruilarmk.onepagefree.com/index.php
Lahtiolekuajad: E, N, R kell 11-17
  t, K kell 12-18

Iga kuu viimasel reedel suletud - asjaajamised ja sisetööd.

   

Laitse Raamatukogu

Juhataja: Helle Keerma
Aadress: Lossi tee 6-7, Laitse küla, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 607 8731
E-post: laitse@saueraamatukogud.ee
Kodulehekülg: http://laitseraamat.onepagefree.com
Lahtiolekuajad: T kell 10-18 (Laitse seltsimaja)
  K kell 11-17
   

Hüüru Raamatukogu

Raamatukoguhoidja: Kaire Raiend
Aadress: Jõe tee 2, Hüüru küla 76902, Saue vald, Harjumaa
Telefon: 607 1358
E-post: hyyru@saueraamatukogud.ee
Kodulehekülg: www.huuru.ee/raamatukogu
Lahtiolekuajad: E, N kell 13-19
  K 10-15
  Iga kuu teisel neljapäeval suletud.
Raamatuid saab tagastada tagastuskasti.