Sotsiaalosakonna kontaktid

Andres Kaarmann
Amet: abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige
Telefon: 511 2059
E-post: andres.kaarmann@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, õigusteadus
   
Marelle Erlenheim
Amet: sotsiaalosakonna juhataja (vallamaja), ametijuhend
Telefon: 5192 3338
E-post: marelle.erlenheim@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, majandusinsener, ehituse ökonoomika ja organiseerimise eriala
   
Maret Maripu
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Saue linn, Pärnasalu põik 3), ametijuhend
Tööpiirkond:                                                        Saue linn, Aila, Jõgisoo, Valingu, Vanamõisa, Koppelmaa, Maidla, Pällu, Pärinurme, Tagametsa, Tuula ja Ääsmäe küla
Telefon: 5855 6836
E-post:: maret.maripu@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Sille Simson
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Laagri, Tervise 2), ametijuhend
Tööpiirkond: Laagri alevik, Hüüru, Kiia, Püha, Vatsla, Alliku ja Koidu küla
Telefon: 513 7154
E-post: sille.simson@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, tervisejuhtimine
   
Merike Lepik
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Haiba halduskeskus), ametijuhend
Tööpiirkond: Haiba, Kernu, Kirikla, Kohatu, Kustja, Metsanurga, Mõnuste, Allika, Hingu, Kaasiku, Kibuna, Laitse, Pohla, Ruila, Vansi, Kabila ja Muusika küla
Telefon: 5551 2460
E-post: merike.lepik@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Loona-Liis Kenzap
Amet: sotsiaaltööspetsialist (Riisipere halduskeskus), ametijuhend
Tööpiirkond: Riisipere ja Turba alevik ning Munalaskme, Aude, Jaanika, Madila, Mustu, Nurme, Odulemma, Vilumäe, Ürjaste, Ellamaa, Kivitammi, Lehetu, Lepaste, Siimika, Tabara ja Viruküla küla
Telefon: 557 1614
E-post: loona.kenzap@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, rahvusvahelised suhted
   
Liis Tooming
Amet:

lastekaitsespetsialist (Laagri, Tervise 2), ametijuhend

sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele

Töövaldkond: sotsiaaltoetused, toidu- ja muu materiaalne abi, vanemaharidusprogrammid, soodustingimustel lastelaagrite vahendus, erivajadustega laste õppeasutuste õpilaste bussiringid 
Telefon: 5194 8869
E-post:: liis.tooming@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Reili Raamat
Amet: lastekaitsespetsialist (Saue tervisekeskus), ametijuhend
Tööpiirkond: Valingu, Kiia, Püha, Aila, Vatsla, Hüüru, Koidu, Jõgisoo, Saue, Vanamõisa
Telefon: 5912 5591 
E-post: reili.raamat@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, noorsootöö
   
Estelle Laane
Amet: lastekaitsespetsialist (Tervise 2, Laagri), ametijuhend
Tööpiirkond: Laagri, Alliku
Telefon: 5866 0485
E-post:: estelle.laane@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Marelle Papli
Amet: lastekaitsespetsialist (Haiba halduskeskus), ametijuhend
Tööpiirkond: Allika, Haiba, Hingu, Kaasiku, Kabila, Kernu, Kibuna, Kirikla, Kohatu, Ääsmäe, Kustja, Laitse, Maidla, Metsanurga, Muusika, Mõnuste, Pohla, Pällu, Pärinurme, Ruila, Tagametsa, Vansi, Koppelmaa, Aude, Ellamaa, Jaanika, Kivitammi, Lehetu, Lepaste, Maidla, Munalaskme, Mustu, Nurme, Odulemma, Riisipere, Siimika, Tabara, Turba, Tuula, Vilumäe, Viruküla, Ürjaste
Telefon: 5551 2468
E-post:: marelle.papli@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö
   
Triin Taal
Amet:

lastekaitsespetsialist, ametijuhend

sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele

Töövaldkond: suhtlus- ja hooldusküsimused, muude küsimustega seotud kohtumenetlused
Telefon: 5551 4224
E-post: triin.taal@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, õigusteadus
   
Sirli Sõstar-Peerna
Amet: eakate ja puuetega täisealiste spetsialist (vallamaja), ametijuhend
Telefon: 5346 2560
E-post: sirli.sostar@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, sotsiaaltöö