Teavita probleemist

Siin saad teavitada kohalikku omavalitsust probleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustus ei põle, auk tees, liiklusmärk kõver või pikali vms. Saue valla puhul võib probleemteavitused teede seisukorrast edastada ka e-posti aadressil teed@sauevald.ee (E-R). Kui sinu või kellegi teise elu, tervis, vara või keskkond on ohus või on alust arvata, et midagi ohtlikku on juhtumas, helista hädaabinumbril 112

Vajalikud telefoninumbrid

Sa saad märkida kaardil probleemse koha ja kirjutada lühikese selgituse. Kõige parem on, kui sa teed probleemsest kohast foto ja lisad selle teatele. Kindlasti sisesta kontaktandmed (sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis saab omavalitsus vajadusel täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale e-posti aadressi, saadetakse teate koopia ka sinu e-postile.

Süsteem edastab teate automaatselt õigele kohalikule omavalitsusele. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rakendus võimaldab vaadata nii sinu kui teiste teateid heakorraprobleemidest, mis on viimase paarikümne päeva jooksul edastatud. Roheline marker kaardil tähendab, et kohalik omavalitsus on probleemi teadmiseks võtnud või töökavva lisanud või probleemi lahendanud. Punane marker tähendab, et probleem on käsitlemata.

Samasugune rakendus on loodud ka nutitelefonidele.

Küsimuste korral kirjutage palun abi@annateada.ee.

 TEAVITA PROBLEEMIST