Saue Vallavalitsus
- Kütise tn 8, Saue linn 76505, Saue vald
- +372 679 0180
- [email protected]
Registrikood: 77000430
Tehingupartneri kood: 152101
-
Vallavalitsus on avatud
E, T, N 8.00-16.30
K 8.00-18.30
R 8.00-14.00
lõuna 12.00-13.00
Ametnike vastuvõtt on eelregistreerimisega.
NB! Puhkusel olek ja asendaja kajastub kontakti juures.
Napsise peaga palun mitte helistada. Ka kõikidele teistele vallavalitsuse töötajatele mitte.
Vallavalitsus
Andres Laisk
vallavanem, vallavalitsuse liige
kõrgharidus, rahandus ja krediit
Kalle Pungas
abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige
kõrgharidus, inimgeograafia
Riho Johanson
abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige
kõrgharidus, tolli eriala
Andres Kaarmann
abivallavanem, palgaline vallavalitsuse liige
kõrgharidus, õigusteadus
Peedo Kessel
vallavalitsuse liige, halduskeskuse juhataja
kõrgharidus, tööstuselektroonika
Eva Puusta
halduskeskuse juhataja
kõrgharidus, majandusarvestus
Vallakantselei
Kairit Kõpper
abivallasekretär
kõrgharidus, haldusjuhtimine
Kerstin Vaikmaa
volikogu assistent
kõrgharidus, ärijuhtimine
Anneli Ritsing
rahvastikuregistripidaja
(Saue linn K / Laagri N)
kõrgharidus, sotsiaaltöö
(Saue linn K / Laagri N)
Mare Rabi
dokumendi- ja teabehaldur, andmekaitsespetsialist
kõrgharidus, halduskorraldus
Elis Haav
jurist
kõrgharidus, õigusteadus
Marju Põllu
jurist
kõrgharidus, õigusteadus
Anni Lehtmaa
jurist
kõrgharidus, õigusteadus
Gedi Aver
jurist
kõrgharidus, majandus
Renee Kokmann
jurist
kõrgharidus, õigusteadus
Sju Nuuter
personalijuht
kõrgharidus, personalijuhtimine
Kelli Kaarmann
personalispetsialist
kõrgharidus, haldusjuhtimine
Kirsti Saar
vallasekretär
valla õigusaktide õiguspädevuse kontroll
kõrgharidus, õigusteadus
valla õigusaktide õiguspädevuse kontroll
Arendusosakond
Indrek Eensaar
arendusosakonna juhataja
kõrgharidus, haldusjuhtimine
Kati Oolo
arendusprojektide juht
kõrgharidus, haldusjuhtimine
Kätlin Lisete Kärolin Nõgols
e-teenuste arendusjuht
kõrgharidus, IT-süsteemide administreerimine
Tristan Lossman
IT spetsialist
tööstusinformaatika, IT süsteemide spetsialist
Igor Dinovski
IT spetsialist
Kai Markus
IT-toe spetsialist
Ehitusosakond
Triin Masing
ehitusosakonna juhataja
kõrgharidus, keskkonnakorraldus
Kalle Normann
ehituse peaspetsialist (Laagri)
Valdkond: ehituslubade ja -teatiste menetluses ehitusprojektide üle vaatamine
kõrgharidus, ehituse ökonoomika ja organiseerimine
Valdkond: ehituslubade ja -teatiste menetluses ehitusprojektide üle vaatamine
Heiki Laas
ehitusspetsialist (Haiba)
Valdkond: ehituslubade ja -teatiste menetluses ehitusprojektide üle vaatamine
kõrgharidus, metsandus
Valdkond: ehituslubade ja -teatiste menetluses ehitusprojektide üle vaatamine
Andres Joala
ehitusspetsialist (Saue linn)
Valdkond: kasutuslubade ja -teatiste menetluses dokumentatsiooni ja hoonete ülevaatus, kaeveload
kõrgharidus, ehitus
Valdkond: kasutuslubade ja -teatiste menetluses dokumentatsiooni ja hoonete ülevaatus, kaeveload
Arvo Brandmeister
ehitusspetsialist (Laagri)
Valdkond: kasutuslubade ja -teatiste menetluses dokumentatsiooni ja hoonete ülevaatus, kaeveload
kõrgharidus, tööstuslik soojusenergeetika
Valdkond: kasutuslubade ja -teatiste menetluses dokumentatsiooni ja hoonete ülevaatus, kaeveload
Kristi Murula
järelevalvespetsialist
kõrgharidus, politseiteenistus
Birgit Panksepp
keskkonnaspetsialist
Valdkond: raieload, maapõu (kaevandused), elamistingimuste parendamise toetus
kõrgharidus, bioloogia-geograafia ja loodusturism
Valdkond: raieload, maapõu (kaevandused), elamistingimuste parendamise toetus
Marleen Leht
keskkonnaspetsialist
Valdkond: puurkaevud, jäätmed, reoveekäitlus
kõrgharidus, tööstusökoloogia
Valdkond: puurkaevud, jäätmed, reoveekäitlus
Hedy Kuusalu
maareformi spetsialist
puhkab perioodil 04.03 kuni 22.03. Asendab Raivo Tammert.
Valdkond: maareformi seaduse alusel tehtavad toimingud
kõrgharidus, geomaatika
puhkab perioodil 04.03 kuni 22.03. Asendab Raivo Tammert.
Valdkond: maareformi seaduse alusel tehtavad toimingud
Külli Tedrema
maakorralduse peaspetsialist
Puhkab perioodil 21.03 kuni 27.03. Asendab Aime Renser, telefon 5341 4028.
Valdkond: kinnistute jagamine, liitmine, piiride muutmine, aadressimuudatused
kõrgharidus, maakorraldus
Puhkab perioodil 21.03 kuni 27.03. Asendab Aime Renser, telefon 5341 4028.
Valdkond: kinnistute jagamine, liitmine, piiride muutmine, aadressimuudatused
Aime Renser
maakorraldusspetsialist
Valdkond: aadressimuudatused, maamaks, kinnistute jagamine, liitmine, piiride muutmine
kõrgharidus, aiandus
Valdkond: aadressimuudatused, maamaks, kinnistute jagamine, liitmine, piiride muutmine
Raivo Tammert
maakorraldusspetsialist
Valdkond: sundvaldused, isiklikud kasutusõigused
Asukoht: Riisipere
Valdkond: sundvaldused, isiklikud kasutusõigused
Asukoht: Riisipere
Maili Metsaots
planeeringute peaspetsialist (Laagri)
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
kõrgharidus, kinnisvara planeerimine ja hindamine; geomaatika, tehnikateadused
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
Kaili Tuulik
planeeringute koordinaator
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
Tööaeg: T, K,N, R
kõrgharidus, loodusteadused, keskkonnakorraldus
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
Tööaeg: T, K,N, R
Aive Mikk
planeeringute spetsialist
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
kõrgharidus, haridusteadused
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
Monika Kõiv
planeeringute spetsialist
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
kõrgharidus, keskkonnatehnoloogia
Valdkond: detailplaneeringute menetlemine
Urmas Elmik
vallaarhitekt
Valdkond: hoonete projekteerimistingimused
Asukoht: Saue linn
kõrgharidus, arhitektuur
Valdkond: hoonete projekteerimistingimused
Asukoht: Saue linn
Caroli Kruus
loamenetluse koordinaator
Valdkond: ehitisregistri taotluste menetlemine, haldamine ja info, ehitusõiguse ja ehitisregistri küsimused
kõrgharidus, juhiabi
Valdkond: ehitisregistri taotluste menetlemine, haldamine ja info, ehitusõiguse ja ehitisregistri küsimused
Kaie Tobreluts
loamenetluse koordinaator-vallaarhitekt
Valdkond: rajatiste ja hoonete projekteerimistingimused, lubade taotluste menetlemine, haldamine ja info, ehitusõiguse ja ehitisregistri küsimused
kõrgharidus, hoonete ehitus
Valdkond: rajatiste ja hoonete projekteerimistingimused, lubade taotluste menetlemine, haldamine ja info, ehitusõiguse ja ehitisregistri küsimused
Marit Areng
registrite spetsialist
Valdkond: ehitus- ja kasutusteatiste menetlemine, haldamine ja info, ehitusõiguse ja ehitisregistri küsimused
kõrgharidus, maastikukaitse ja -hooldus
Valdkond: ehitus- ja kasutusteatiste menetlemine, haldamine ja info, ehitusõiguse ja ehitisregistri küsimused
Haridusosakond
Margit Ots
haridus- ja noorsootööspetsialist
Valdkond: koolid ja huviharidus
kõrgharidus, filoloogia
Valdkond: koolid ja huviharidus
Lily Roop
haridusspetsialist
Valdkond: sõidusoodustused rongis, koolitoit, eralasteaiad ja -hoiud, koduse lapse toetus, lasteaiad, Saue valla haridusteenuste haldamise süsteem ARNO
kõrgharidus, juhiabi
Valdkond: sõidusoodustused rongis, koolitoit, eralasteaiad ja -hoiud, koduse lapse toetus, lasteaiad, Saue valla haridusteenuste haldamise süsteem ARNO
Marina Lokk
haridusspetsialist
Valdkond: keeleõppetoetused ja muukeelsete õpilaste põhihariduse küsimused, haridusprojektid, haridusasutuste sisehindamised ja arengukavad
kõrgharidus, haridusteadused
Valdkond: keeleõppetoetused ja muukeelsete õpilaste põhihariduse küsimused, haridusprojektid, haridusasutuste sisehindamised ja arengukavad
Helen Veensalu
erivajadustega laste spetsialist
Valdkond: erivajadustega laste haridusküsimused, lapsevanemate nõustamine, teenused ja toetused
kõrgharidus, õigusteadus
Valdkond: erivajadustega laste haridusküsimused, lapsevanemate nõustamine, teenused ja toetused
Mari Täht
eripedagoog-tugiteenuste koordinaator
Valdkond: spetsialistide tugivõrgustikud, koostöö Rajaleidjaga
Asutused: Turba Kool, Turba Kooli lasteaia osa, Kernu Põhikool, Kernu Põhikooli lasteaia osa, Nõlvaku Lasteaed
kõrgharidus, eripedagoog-nõustaja
Valdkond: spetsialistide tugivõrgustikud, koostöö Rajaleidjaga
Asutused: Turba Kool, Turba Kooli lasteaia osa, Kernu Põhikool, Kernu Põhikooli lasteaia osa, Nõlvaku Lasteaed
Liina Toompuu
eripedagoog
Asutused: Ruila Põhikool / Ruila Põhikooli lasteaia osa (Kirsiaed), Turba Kool
kõrgharidus, eripedagoogika
Asutused: Ruila Põhikool / Ruila Põhikooli lasteaia osa (Kirsiaed), Turba Kool
Mariana Liiv
eripedagoog
Asutused: Ruila Põhikool, Turba Kool, Riisipere Lasteaed, Tuleviku Lasteaed, Veskitammi Lasteaia Möldre maja
kõrgharidus
Asutused: Ruila Põhikool, Turba Kool, Riisipere Lasteaed, Tuleviku Lasteaed, Veskitammi Lasteaia Möldre maja
Rutt Tambet
eripedgaoog
Asutused: Ääsmäe Põhikool, Ääsmäe Lasteaed
kõrgharidus
Asutused: Ääsmäe Põhikool, Ääsmäe Lasteaed
Andra Kivimäe
logopeed
Asutused: Turba Kooli lasteaia osa, Laagri Kooli Möldre maja
kõrgharidus
Asutused: Turba Kooli lasteaia osa, Laagri Kooli Möldre maja
Anne-Ly Palk
logopeed
Asutused: Saue Lasteaed Midrimaa ja Nissi kool
kõrgharidus, eripedagoog-logopeed
Asutused: Saue Lasteaed Midrimaa ja Nissi kool
Rein Uusküla
logopeed
Asutused: Saue Lasteaed Midrimaa
kõrgharidus, defektoloogia (eripedagoogika, logopeed)
Asutused: Saue Lasteaed Midrimaa
Ivita Aadli
psühholoog
Asutused: Ääsmäe Põhikool, Ääsmäe Lasteaed, Kernu Põhikool, Kernu Põhikooli lasteaia osa
kõrgharidus, psühholoogia
Asutused: Ääsmäe Põhikool, Ääsmäe Lasteaed, Kernu Põhikool, Kernu Põhikooli lasteaia osa
Kristina Oras
psühholoog
Asutused: Laagri piirkonna lasteaiad, Saue Lasteaed Midrimaa, Turba Kool, Turba Kooli lasteaia osa
kõrgharidus, psühholoogia
Asutused: Laagri piirkonna lasteaiad, Saue Lasteaed Midrimaa, Turba Kool, Turba Kooli lasteaia osa
Mart Nurk
psühholoog
Asutused: Ruila Põhikool / Ruila Põhikooli lasteaia osa (Kirsiaed), Nissi Põhikool, Riisipere Lasteaed
kõrgharidus, psühholoogia
Asutused: Ruila Põhikool / Ruila Põhikooli lasteaia osa (Kirsiaed), Nissi Põhikool, Riisipere Lasteaed
Kaidi Väät
sotsiaalpedagoog
Asutused: Ääsmäe Põhikool, Ääsmäe Lasteaed, Turba Kool, Turba Kooli lasteaia osa
kõrgharidus: halduskorraldus; sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse
Asutused: Ääsmäe Põhikool, Ääsmäe Lasteaed, Turba Kool, Turba Kooli lasteaia osa
Kaisa Tamm
sotsiaalpedagoog
Asutused: Saue Kool, Saue Lasteaed Midrimaa, Tuleviku Lasteaed, Laagri Lasteaed
kõrgharidus, sotsiaaltöö
Asutused: Saue Kool, Saue Lasteaed Midrimaa, Tuleviku Lasteaed, Laagri Lasteaed
Kersti Valter
sotsiaalpedagoog
Asutused: Kotka Lasteaed, Nõlvaku Lasteaed, Riisipere Lasteaed, Ruila Põhikool / Ruila Põhikooli lasteaia osa (Kirsiaed), Nissi Põhikool
kõrgharidus, sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse
Asutused: Kotka Lasteaed, Nõlvaku Lasteaed, Riisipere Lasteaed, Ruila Põhikool / Ruila Põhikooli lasteaia osa (Kirsiaed), Nissi Põhikool
Birgit Tammjõe-Tulp
haridusosakonna juhataja
puhkab perioodil 21.02 kuni 19.03. Asendab andres kaarmann.
kõrgharidus, hariduse juhtimine
puhkab perioodil 21.02 kuni 19.03. Asendab andres kaarmann.
Kommunikatsiooniosakond
Mari Hermann
kommunikatsioonijuht
Valdkond: elektroonne sotsiaalmeedia, sisekommunikatsioon, meened, veebilehe haldus
kõrgharidus, õigusteadus
Valdkond: elektroonne sotsiaalmeedia, sisekommunikatsioon, meened, veebilehe haldus
Sirje Piirsoo
avalike suhete juht
Valdkond: meediapäringud, vallalehe väljaandmine, välissuhted, sümboolika ja korporatiivne identiteet
kõrgharidus, filoloogia
Valdkond: meediapäringud, vallalehe väljaandmine, välissuhted, sümboolika ja korporatiivne identiteet
Kultuuriosakond
Kaija Velmet
kultuuritööjuht
kõrgharidus, filoloogia
Kristiina Hunt
kultuuritööspetsialist
keskeriharidus, klassikalise laulu eriala
Majandusosakond
Silver Libe
majandusosakonna juhataja
kõrgharidus, loodusteadused
Siisike Lehtsi-Kallandi
kinnisvara projektijuht
kõrgharidus, rekreatsioonikorraldus
Indrek Brandmeister
teedespetsialist
NB! Kui sul on üldisem teede arengut, hooldust, ehitust puudutav või tänavavalgustusega seonduv küsimus, edasta see aadressil [email protected] (vastab E-R).
kõrgharidus, avalik haldus
NB! Kui sul on üldisem teede arengut, hooldust, ehitust puudutav või tänavavalgustusega seonduv küsimus, edasta see aadressil [email protected] (vastab E-R).
Indrek Pikk
teedespetsialist
NB! Kui sul on üldisem teede arengut, hooldust, ehitust puudutav või tänavavalgustusega seonduv küsimus, edasta see aadressil [email protected] (vastab E-R).
kõrgharidus, tsiviilehitus
NB! Kui sul on üldisem teede arengut, hooldust, ehitust puudutav või tänavavalgustusega seonduv küsimus, edasta see aadressil [email protected] (vastab E-R).
Marju Norvik
heakorra spetsialist
kõrgharidus, loodusvarade kasutamine ja kaitse
Stina Statsenko
avaliku ruumi spetsialist
kõrgharidus, keskkonnaplaneerimine ja maastikukujundus
Rahandusosakond
Mart Martinson
finantsjuht
kõrgharidus
Reet Sandvik
pearaamatupidaja
kõrgharidus, raamatupidamine ja rahandus, ärijuhtimine (finantsjuhtimine)
Marina Maandi
raamatupidaja
Catlyn Toomast
vanemraamatupidaja
kõrgharidus, ärijuhtimine
Liivika Heinpalu
raamatupidaja
keskeriharidus, majandusarvestus
Linda Niidu
raamatupidaja
kutseõpe keskhariduse baasil, majandusarvestus
Kersti Kraag
raamatupidaja
kõrgharidus, avalik haldus
Tuuli Urgard
finantsanalüütik
kõrgharidus, ärikorraldus
Sotsiaalosakond
Marelle Erlenheim
sotsiaalosakonna juhataja
kõrgharidus, majandusinsener, ehituse ökonoomika ja organiseerimise eriala
sotsiaaltöötaja kutse tase 7, valitud kompetentsid: koolituste korraldamine ja teenuste juhtimine
Maret Maripu
sotsiaaltööspetsialist
Vastuvõtt: Saue linn, Pärnasalu põik 3
Tööpiirkond: Saue linn, Aila, Jõgisoo, Valingu, Vanamõisa, Koppelmaa, Maidla, Pällu, Pärinurme, Tagametsa, Tuula ja Ääsmäe küla
kõrgharidus, sotsiaaltöö
Vastuvõtt: Saue linn, Pärnasalu põik 3
Tööpiirkond: Saue linn, Aila, Jõgisoo, Valingu, Vanamõisa, Koppelmaa, Maidla, Pällu, Pärinurme, Tagametsa, Tuula ja Ääsmäe küla
Sille Li Püüa
sotsiaaltööspetsialist
Vastuvõtt: Laagri, Veskitammi 4
Tööpiirkond: Laagri alevik, Hüüru, Kiia, Püha, Vatsla, Alliku ja Koidu küla
kõrgharidus, tervisejuhtimine
sotsiaaltöötaja tase 6 kutsekvalifikatsioon
Vastuvõtt: Laagri, Veskitammi 4
Tööpiirkond: Laagri alevik, Hüüru, Kiia, Püha, Vatsla, Alliku ja Koidu küla
Merike Lepik
sotsiaaltööspetsialist
Vastuvõtt: Haiba halduskeskus
Tööpiirkond: Haiba, Kernu, Kirikla, Kohatu, Kustja, Metsanurga, Mõnuste, Allika, Hingu, Kaasiku, Kibuna, Laitse, Pohla, Ruila, Vansi, Kabila ja Muusika küla
kõrgharidus, sotsiaaltöö
Vastuvõtt: Haiba halduskeskus
Tööpiirkond: Haiba, Kernu, Kirikla, Kohatu, Kustja, Metsanurga, Mõnuste, Allika, Hingu, Kaasiku, Kibuna, Laitse, Pohla, Ruila, Vansi, Kabila ja Muusika küla
Loona-Liis Kenzap
sotsiaaltööspetsialist
Vastuvõtt: Riisipere halduskeskus
Tööpiirkond: Riisipere ja Turba alevik ning Munalaskme, Aude, Jaanika, Madila, Mustu, Nurme, Odulemma, Vilumäe, Ürjaste, Ellamaa, Kivitammi, Lehetu, Lepaste, Siimika, Tabara ja Viruküla küla
kõrgharidus, rahvusvahelised suhted
Vastuvõtt: Riisipere halduskeskus
Tööpiirkond: Riisipere ja Turba alevik ning Munalaskme, Aude, Jaanika, Madila, Mustu, Nurme, Odulemma, Vilumäe, Ürjaste, Ellamaa, Kivitammi, Lehetu, Lepaste, Siimika, Tabara ja Viruküla küla
Liis Tooming
lastekaitsespetsialist
Töövaldkond: sotsiaaltoetused, toidu- ja muu materiaalne abi, vanemaharidusprogrammid, soodustingimustel lastelaagrite vahendus, erivajadustega laste õppeasutuste õpilaste bussiringid
kõrgharidus, sotsiaaltöö
sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele
Töövaldkond: sotsiaaltoetused, toidu- ja muu materiaalne abi, vanemaharidusprogrammid, soodustingimustel lastelaagrite vahendus, erivajadustega laste õppeasutuste õpilaste bussiringid
Signe Algma
lastekaitsespetsialist
Töövaldkond: suhtlus- ja hooldusmenetlused, muude küsimustega seotud kohtumenetlused
kõrgharidus, sotsiaaltöö
sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele
Töövaldkond: suhtlus- ja hooldusmenetlused, muude küsimustega seotud kohtumenetlused
Reili Raamat
lastekaitsespetsialist
Tööpiirkond: Valingu, Kiia, Püha, Aila, Hüüru, Saue, Vanamõisa
kõrgharidus, noorsootöö
sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele
Tööpiirkond: Valingu, Kiia, Püha, Aila, Hüüru, Saue, Vanamõisa
Estelle Laane
lastekaitsespetsialist
Vastuvõtt: Tervise 2, Laagri
Tööpiirkond: Laagri, Vatsla
kõrgharidus, sotsiaaltöö
sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele
Vastuvõtt: Tervise 2, Laagri
Tööpiirkond: Laagri, Vatsla
Marelle Papli
lastekaitsespetsialist
Tööpiirkond: Ääsmäe, Muusika, Tuula, Pällu, Maidla, Koppelmaa, Jõgisoo, Koidu, Alliku.
Töövaldkond: suhtlus- ja hooldusõiguse küsimused
kõrgharidus, sotsiaaltöö
sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele
Tööpiirkond: Ääsmäe, Muusika, Tuula, Pällu, Maidla, Koppelmaa, Jõgisoo, Koidu, Alliku.
Töövaldkond: suhtlus- ja hooldusõiguse küsimused
Jana Mõttus
lastekaitsespetsialist
Puhkab perioodil 15.03 kuni 28.03. Asendab Marelle Papli, telefon 5551 2468.
Tööpiirkond: Allika, Haiba, Hingu, Kaasiku, Kabila, Kernu, Kibuna, Kirikla, Kohatu, Kustja, Laitse, Metsanurga, Mõnuste, Pohla, Pärinurme, Ruila, Tagametsa, Vansi, Aude, Ellamaa, Jaanika, Kivitammi, Lehetu, Lepaste, Madila, Munalaskme, Mustu, Nurme, Odulemma, Riisipere, Siimika, Tabara, Turba, Vilumäe, Viruküla, Ürjaste
magistrikraad, lastekaitse ja sotsiaalpedagoogika
sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele
Puhkab perioodil 15.03 kuni 28.03. Asendab Marelle Papli, telefon 5551 2468.
Tööpiirkond: Allika, Haiba, Hingu, Kaasiku, Kabila, Kernu, Kibuna, Kirikla, Kohatu, Kustja, Laitse, Metsanurga, Mõnuste, Pohla, Pärinurme, Ruila, Tagametsa, Vansi, Aude, Ellamaa, Jaanika, Kivitammi, Lehetu, Lepaste, Madila, Munalaskme, Mustu, Nurme, Odulemma, Riisipere, Siimika, Tabara, Turba, Vilumäe, Viruküla, Ürjaste
Sirli Sõstar-Peerna
eakate ja puuetega täisealiste spetsialist
kõrgharidus, sotsiaaltöö
Harold Kaha
eluasemespetsialist
kõrgharidus, õigusteadus
Maire Kessel
toetuste ja arvelduste spetsialist
kõrgharidus, filoloogia
Saue Vallavalitsus
Aile Kaarlep
vastuvõtusekretär
keskeriharidus, asjaajamine-arhiivindus
Laagri halduskeskus
Marika Makstin
vastuvõtusekretär
keskeriharidus, sekretär-masinakirjutaja
Haiba halduskeskus
Eva Puusta
halduskeskuse juhataja
kõrgharidus, majandusarvestus
Maret Mängli
vastuvõtusekretär
kõrgharidus, koolieelne pedagoogika ja psühholoogia
Riisipere halduskeskus
Peedo Kessel
vallavalitsuse liige, halduskeskuse juhataja
kõrgharidus, tööstuselektroonika
Heli Puusepp
vastuvõtusekretär
Viimati uuendatud 27.02.2024